Ubytování Heřmanice Lužické hory

  • ubytování v 39 pokojích a z toho 28 je dvojlůžkových, možnost přistýlek
  • nízká cena ubytování - osoba/noc od 325Kč, děti do 3let zdarma
  • vlastní soc. zařízení ke každému pokoji
  • jeden dvoulůžkový pokoj pro bezbariérové ubytování
  • celodenní stravování jak pro ubytované hosty tak pro návštěvníky.
  • WiFi, TV, kulečník, bowling, bazén, terasa, tenisové hřiště, ohniště, dětské hřiště, restaurace, kolárna, uzamykatelné parkoviště, sauna, stolní fotbálek
  • atraktivní turistická a cyklistická lokalita CHKO Lužické hory, Žitavské hory a skalní oblast Oybin

Pokoje našeho penzionu

Pro návštěvníky Lužických hor máme celoročně připraveno ubytování ve dvou objektech 39 pokojů a z toho je 28 dvoulůžkových, 9 třílůžkových a 2 čtyřlůžkové. Ke všem pokojům patří vlastní sociální zařízení (WC, sprcha a po dohodě lze domluvit pokoj i s vanou). K ubytování je možné přikoupit přistýlku, případně lze pokoj vybavit dětskou postýlkou.

Zázemí penzionu Česká Hospoda

Náš penzion tvoří dva objetky - hlavní budova a depandance. Obě budovy jsou od sebe vzdáleny cca 700m a ubytovaní hosté mohou jejich zázemí libovolně využívat.

V hlavní budově se nachází recepce, restaurace, TV, WiFi, bowling, kulečník, stolní fotbálek, sauna, letní terasa, tenisový kurt s umělým povrchem, dětské hřiště, kolárna a 13 pokojů (9 dvoulůžkových).

V depandace se pak nachází velká zahrada s bazénem, sauna, kolárna a uzamykatelné parkoviště, TV, WiFi, bar, jídelna pro snídaně, ohniště, bezbariérový pokoj

Stravování pro ubytované, restaurace

Snídaně - pro naše hosty se podává snídaně zpravidla formou švédského stolu v ostatních případech možnost vybírat ze snídaňového menu.

Oběd a večeře - denně připravuje nabídku tzv. hotovek - většinou tradiční české kuchyně a k dispozice je i kompletní minutkové menu. 

Okolí penzionu

Ubytování v penzionu nabízí nespočet výletů do okolí, jelikož penzion je situován přímo v srdci Lužických hor. Více informací o tom, kam můžete vyrazit (zde).

 

 

Aktuality

Pozvánka

Lužické hory a okolí pro Vás v tomto čase otevírají hrady, zámky a jiné ...

Venkovní terasa

Začalo hezké počasí tak jsme jako každý rok již otevřeli u nás v České Hospodě v ...

Lužické hory

Lužické hory a okolí jsou krásné i v zimním období, máme pro Vás otevřeno ...