Česká hospoda

Akce, večírky, svatby

Jsme schopni zajistit akce různého typu od svatby, oslavy, večírku, přes firemní akce po školení.
Na detailech se společně domluvíme.

Firemní akce a školení

Poskytujeme veškeré zázemí pro firemní školení a akce: školicí místnosti, internet, dataprojektor, promítací plátna, flipcharty.

Hlavní budova:
Uzavřený salonek v restauraci – kapacita 30 míst, internetové připojení WiFi, promítací plátno na stojanu, dataprojektor, flipcharty.

Depandance:
Jídelna – kapacita 48 lidí, internetové připojení Wi-Fi, PC s pevným připojením k internetu, pevné stropní promítací plátno, dataprojektor, flipchart.

K firemním akcím zajišťujeme kompletní stravování od snídaní přes coffee breaky, obědy, večeře, rauty, grilování. Pro volnou zábavu je k dispozici tenisový kurt, bowlingové dráhy, sauny, kulečník, stolní fotbálek, venkovní bazén, ohniště a pergola s vlastním barem a možnosti grilování.

Kontaktovat nás můžete na čísle: +420 604 983 214

E-mail: info@ceska-hospoda.cz

 

Oslavy a večírky

V našem penzionu Česká hospoda Vám rádi připravíme na míru oslavy všeho druhu, narozeniny, výročí, jubilea, na co si jen vzpomenete. Přání každého zákazníka je individuální a vše s Vámi rádi osobně domluvíme.

Kontaktovat nás můžete na čísle: +420 604 983 214     E-mail: info@ceska-hospoda.cz

 

Svatby

Pořádáme kompletní svatební hostiny od malých až po velké. Připravíme Vám svatební menu podle Vašeho přání, svatba se může konat v restauraci, na terase a nebo pod pergolou vybavenou vlastním barem a grilem. Vaše svatební hosty zde rádi ubytujeme.

Každá svatba je velmi individuální, v případě zájmu nás kontaktujte.

Kontaktovat nás můžete na čísle: +420 604 983 214 

E-mail: info@ceska-hospoda.cz